Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal kimlik, bir şirketin görünen yüzü, kendini ifade etme şeklidir. Kurumunuzu kimlik karmaşasından kurtararak, görsel, yazılı ve sözlü olarak akılda kalıcı şekilde kendini ifade etmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Ulaşmak istediğiniz kitlenin tercihlerini veri tabanlı araştırmalarla belirliyor, farklı grupların ilgi alanlarını inceleyerek, dikkat çekecek ve akıllarda yer edecek bir kimlik çalışması yapıyoruz.

Dikkat çekici olmak, farklı olmak demektir

Dikkat çekici olmak, aynı zamanda benzerlerinden farklı olmaktır. Farklılaşmanın ve tanınır olmanın, kurumsal kimliğin yaratılmasında en önemli unsurlar olduğunu biliyoruz.

Siyasi kampanya ve imaj çalışmalarında olduğu gibi, kurumsal kimlik çalışmasında da bilimsel ve veri güdümlü araştırmalarla farklı faktörleri analiz ediyoruz. Böylece, hedef kitlede pozitif duygu oluşturacak öğeleri belirliyor ve tüm uygulamalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Takipteyiz!

Şirketinizin görünürlüğünün artırılması, markalaşması ve hedef kitlenizde pozitif bir algı yaratması için, yalnızca görsel, sözlü ve yazılı çalışmalar sağlamakla kalmıyor, devamında da kurumunuzun mesajının doğru şekilde iletildiğinden emin olmak için takipte kalıyoruz.

İyi bir marka, hedef kitlede güven, aidiyet, tanınırlık ve farklılık duygularını aynı anda uyandıran markadır. İyi tanımlanmış, hitap ettiği kitle ile iletişim kurabilen ve müşteri sadakatini devam ettiren bir şirket olmanın, kurum kimliğini doğru şekilde anlatmaktan geçtiğini unutmamak gerekiyor.

Kriz Yönetimi

Siyaset iletişiminden gelen kampanya deneyimimiz, krizlerle baş edebilme alışkanlığımız ve sahadaki etkinliğimiz sayesinde, kriz anı ve sonrasında hızlı ve etkin çözümler ile doğru söylemler üretmenize yardımcı oluyor, doğru yönetimle krizi artıya çevirmeniz için sizinle birlikte çalışıyoruz.

1 numaralı kural: Hazırlıklı olmak

Krizi başarılı şekilde, hasarsız atlatmanın yolu, yalnızca kriz olduğunda değil, kriz öncesindeki tehditleri de belirleyip hazırlıklı olmaktan geçiyor. Bu nedenle, krize neden olabilecek tüm olasılıkları inceliyor, olası tehditlere nasıl karşılık verilebileceğine odaklanarak hazırlanıyoruz.

Kurumunuzun içeride ve dışarıda sorumluk taşıdığı kişileri ve durumları belirleyere, önceden kriz yönetim planları ve söylemleri belirliyoruz.

Krizi doğru söylemlerle fırsata çevirmek mümkün!

Kriz anında mesajınızı hedef kitlenize doğru bir şekilde iletmek ve kurumsal duruşunuzu iyileştirmek gibi hedeflerle, iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak kısa ve uzun vadeli, kapsamlı bir strateji oluşturuyoruz.

Krizi kısa sürede kontrol altına alarak kurumun normal çalışma koşullarına dönmesine yardımcı oluyor, doğru yönetim, uzun vadede kalıcı ve etkili iletişim yöntemleriyle kurumsal gelişimi destekliyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkan firmalara ilgi her geçen gün artıyor. Biz size, bir yandan kurumsal sosyal sorumluluk projeleri vasıtasıyla toplumda farkındalık yaratacak projelere imza atmanızı sağlarken, diğer yandan da şirketinizin imajını güçlendirerek rakiplerinizden sıyrılabilmeyi vadediyoruz. Şirketinizin kimliğine ve hedef kitlenize en uygun projelerin belirlenmesi için kısa ve uzun vadeli planlamalar yapıyoruz.

Yerel yönetim tecrübemizi sosyal sorumluluk projeleriyle birleştiriyoruz.

Bizim başarımızın sırrı; bilimsel araştırmalara önem veren, insan odaklı projeler üretmek. Sosyal sorumluluk projeleri için de uluslararası bağlantılarımızı, saha tecrübemizi ve yerel yönetim deneyimlerimizi kullanarak, sizi bir adım ileri taşıyacak projeler için çalışıyoruz.

Doğru proje, doğru mesaj, doğru kitle…

Çalıştığımız her kuruma ve kurumun hedef kitlesine uygun bir vizyon belirliyor, sahada yaptığımız veri tabanlı araştırmalar sayesinde ulaştığımız hedef kitlenin hassasiyetlerine göre, kuruma en uygun projeleri sunuyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerinizin daha organize bir çatı altında hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz. Yurtdışında sosyal sorumluluk projeleri alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, yenilikleri Türkiye’ye uygun şekilde baştan düzenliyoruz.

Projenin her etabında yanınızdayız.

Projenin başından sonuna kadar sizin yanınızdayız. Sadece projenin belirlenmesi değil, aynı zamanda tarafların bir araya getirilmesi, ortaklıkların sağlanması, yaratıcı bir projenin ortaya çıkması, doğru mesaj ve kanallarla hedefe ulaşılması süreçlerinde de size destek veriyoruz.