Siyasal Danışmanlık
Siyasal İletişim ve Stratejik Çözümler

Başarı formülü: Akademik birikim + Gerçek kampanya tecrübesi

Siyasal iletişimin stratejik yönü, etkisi ve kullanım alanı itibari ile geniş bir etki alanına sahiptir. Konuyla ilgili çalışma yapan akademisyen sayısı sınırlı olduğu gibi akademik birikimi gerçek kampanya tecrübesiyle birleştirebilen kişi sayısı yok denilebilecek kadar azdır. Bu eksiklikten yola çıkarak, sadece siyasal iletişim üzerine odaklanan bir çalışmanın içine girmek istedik.

Ana hedefimiz yurt dışında edindiğimiz siyasal iletişim akademik birikimimizi, Türkiye tecrübelerimizle birleştirerek başarılı kampanyalar düzenlemek, bunu yaparken de farklı olarak çalışmalarımızı bilimsel temele oturtmaktır.

Teknolojiyi, tecrübe ve yaratıcılık ile birleştiriyoruz

Teknolojiyi yaratıcılık ile birleştirerek, insan odaklı kampanyalar hazırlamak bizim en büyük farkımızı, siyaset odaklılığımız ve birikimimiz ise bizim başarımızın temel sırrını oluşturur.

Kampanyalarımızın temel direği: “Türkiye gerçekleri”. Bu ülkeyi ve dinamiklerini çok iyi tanıyoruz

Siyasal iletişim stratejilerini oluştururken paradigmaları sorgular, bilgiyi, gerçeği, hızı ve yaratıcılığı ön planda tutarız. Araştırmaya verilen önem, yeniliğe açık olmak, kararlılık ama en önemlisi “Türkiye gerçekleri” bizim kampanyalarımızın temel direğini oluşturur.

Farkımız, farklılıkların farkında olmamız

Yurt dışında kurduğumuz teknik altyapı bağlantılarımız ve çözüm ortaklarımızla yerel dinamikleri birleştiriyor, günümüzün bir gerekliliği olarak kişiye özel kampanya çözümleri üretiyoruz.